Contract de colaborare între CS Năvodari și Joma

În data de 01.10.2021, în incinta magazinului JOMA din zona Tomis Plus, șeful serviciului sportiv administrativ al C.S. Năvodari, Cristian Husea a semnat un contract de colaborare cu societatea K.V.S.I. Sport Investment SRL, reprezentată prin administrator Șerban Cristiana și Hanes Petre, director vânzări Joma.

Cristian Husea: ,,Ne bucurăm că am reușit să încheiem acest contract de colaborare, este un pas înainte pentru sportivii clubului nostru prin prisma faptului, că pot folosi echipamente de calitate foarte bună, cu un design atrăgător și mereu în trend cu tendințele sportive din întreaga lume. Multumesc pe aceasta cale domnului Hanes Petre, care a fost alături de noi în nenumărate rânduri și a făcut posibil acest lucru.”

 


V-a fost de folos:

2 votes, 5 avg. rating

Distribuiți:

Navodari Clubul Sportiv

Adăugați un comentariu