Copiii trebuie încurajați să facă sport! Iar CS Năvodari este locul perfect!

Sportul înseamnă sănătate și disciplină, respect, spirit de echipă și solidaritate, dorința de a deveni tot mai bun și de a te perfecționa.

De aceea, copiii trebuie încurajați să facă sport! Iar CS Năvodari este locul perfect!

Principalul obiectiv al CS Năvodari este acela de a asigura gratuit copiilor orașului nostru un cadru propice pentru o bună desfășurare a activităților sportive (terenuri de iarbă și sintetice, sală de sport, antrenori calificați) iar activitatea fizică pe care o practică, să fie făcută cu bucurie, plăcere și entuziasm.

CS Năvodari își dorește să atragă cât mai mulți copii spre mișcare și sport, fiecare comunitate dorindu-și să aibă tineri sănătoși și plini de entuziasm. Astfel, cine dorește să practice un sport are la dispoziție următoarele secții: rugby, fotbal, box, kempo, volei, baschet, handbal și șah.

Înscrierile se fac pe tot parcursul anului la sediul clubului de pe Strada Constantei nr.11. Mai multe informații, la tel: 0241763019.


V-a fost de folos:

0 votes, 0 avg. rating

Distribuiți:

csnavodari

Adăugați un comentariu